Posted by: Paul | mai 17, 2013

EXTAR48h – esimene õhtu


Rattaetapp osutub ülikiireks. Enamiku ajast sõidetakse hea kattega teedel.  GPS täpikesed liiguvad muljetavaldava kiirusega. Lätlaste E-bike on valinud erilise marsruudi ja arendab osadel lõikudel hullumeelset tempot. Esiotsas käib mäng  hetkel iga punkti peale ja kuna olud on super, siis keegi ei taha punkte vahele jätta.  Aga tulemuste mõttes on vara veel esimest kokkuvõtet teha.

New_1_DSCF0498

Meie väike abimeeskond kohtub võistlejatega Iisaku vaatetorni juures. Jääme tsipake hiljaks, et nautida päikeseloojangut täies ehtes, aga kustuvalt  punetav ehataevas  ikkagi võrratu. „Hyvin menee!“ kinnitavad soomlased jõudes torni tippu. „Vse otšen horosoo!“ tuleb mõni hetk hiljem venelastelt samas kohas.

DSCF0501

Oleme parasjagu Jõhvis bensiini tankimas, kui Randylt tuleb teade, et Kauksi  vahetusalas ei ole vett. Peipsi järvetäis vett on käeulatuses, aga see ei ole see, mida kümned janused ratturid ootavad. Nüüd on meil lisaülesanne, mis tuleb täita ajalimiidi sees . Enne ühte peame  jõudma Kauksi randa veepüttidega.

DSCF0520

Vahetusalas on veeautot oodatud pikkisilmi. Kaks suurt tünni vett lähevad nagu saunakerisele. Aga oi-oi kui palju rõõmsaid nägusid ja säravaid silmi siin on!

DSCF0523

Kiire tempos sõit on kõigile meeldinud. Hetkolukorra võtab hästi kokku Anniki Buduaarist: „Milline mõnus suveõhtu soe briis!!“

Kell 01 avaneb jalgsi trekk, mis viib seiklejad Kauksi ja Iisaku vahel olevatesse metsadesse ja rabadesse ja sealt edasi esimese kanuuetapi algusesse. Öistest juhtumistest juba hommikul!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: