Posted by: Paul | mai 18, 2013

EXTAR48h 48 tundi täis


Viimane pingutus. Vahetusalades käivad tiimisisesed diskussioonid teemal, kas me ikka võtsime vahetusala punkti ära või mitte?! Mitte ei suuda meenutada.

Üha rohkem kuuleb küsimust – kuhu nüüd minema peab? Seda küsivad kõik, nii võistlejad kui abikorraldajad. Õnneks leidub mõningaid, kes suudavad sellele adekvaatselt vastata.

Ka blogijatel on jutulõng jäänud töntsimaks, aga enam pole palju jäänud ja peame lõpuni vapralt vastu. Mida aeg edasi, seda paremat lugu jutustavad pildid…DSCF0717

Pannjärve ilusates metsades viimased jalgsi ja eriülesannete etapid. Õnneks ronima ja turnima enam ei pea. Saab hoopis teha ilusaid pikki (450m) õhusõite üle järve. Puhas nauding!

DSCF0713

DSCF0710

Ja lisaks kõigile teistele võitjatele on siin veel mõned…

DSCF0750

DSCF0764

DSCF0777

Tänud kõigile kaasaelajatele! Ja aitäh kõigi kommentaaride ja küsimuste eest! Küsimustele ja teemarendustele kahjuks eriti reageerida ei suutnud, aku- ja uneaeg panid piirid peale, aga loodetavasti saime tuua teieni killukese 48H tunni meeleolust. Väga-väga lahe üritus! Tulge kõik järgmine aasta Saaremaale ja veenduge ise!


Responses

  1. Väga lahe reportaaž, nagu oleks ise kohal viibinud :). Ja Kei on maailma parim kohtunik, kes ei pea paljuks anda oma jalast sokid läbimärjale tüdrukule. Tuhat tänu walkersitele.

  2. Kei, Paul ja Liis – maailma kõige kõige suuremad tänud teile, et tõite meieni seikluse elu ja olu. Need 48 tundi olid ka minule väga rasked – jubedalt teeb kadedaks, et seda kõike koos teiega kohapeal nautida ei saanud see aasta. Kõikidele osalejatele suur pai ja kummardus ning erisaadetisena lennukallid Anule, Tiidule ja Urmasele…muahhh, super!

  3. walkie-talkie seikluskanal… peame raadiosageduse endale taotlema 😀 super tublid ja suured tänud!

  4. Väga lahe on lugeda siin kirjutatud, sest see on hästi kirjutatud 🙂 Irvita, tunne kaasa, imesta. Kokkuvõtteks pole midagi muud öelda. Müts maha osalejate ees. Võimas.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: