Posted by: Kei | juuli 24, 2014

4. Eilne Jeesus on Tänane Kristus ning Homme nutab poiss Marsilt


Hommikusööki meisterdama hakates keerutame priimust taas käes jatool sügame kukalt. Ehh, tuleb ikka teha kõne Kunole. Eelnevalt oleme siiski püüdnud teha, mis on meie võimuses ja loonud plahvatusohtlikku keskkonna. Tarekese tuba on korralikult gaasi täis.

„Tere Tsehhi!“ hõikab Kuno kõrva. Pärast mõnda täpsustavat lauset ja kaotatud-leitud plekkiriba installeerimist priimusele on asi selge ja kõht täis. Eile pärast piknikulaua põlema panemise katset saime tulelondi ikka koos korralikult kõrvetatud sõrmedega õiget pidi loitma ja pudruvee keema.

Kõht kartuliputru täis. Sadanud on täpselt 13 tundi järjest, aga nüüd hakkab vaikselt järgi andma. Paneme siis tänase plaani paika milleks on püüd teist korda vallutada Jesna. Eile jäi see halbade ilmastikuolude tõttu pooleli. Pakime nohisedes kotte.

Kuiva aset pakkunud mees seisab uksel: “Ornung” toksib näpuga tähendusrikkalt oma käekella “Elf”. Kell üksteist kolmkümmend viis lahkume õuelt.

mäkketõusMäejalamil ei saja, aga seal kust alla saaks vaadata ja vaadet nautida, seal peidab mägi ennast hallis uduvihmas. Ilmateada siiski lubab loota. Plaanime siis päeva vastavalt ilma ettekirjutustele kui iseenda tahtmistele toetudes. Tuleb olla vaid kannatlik ja kärsitust maha suruda. Otsustame rahutut meelt ohjes hoida ja teeme NISA ostukeskuses ühe varajase ja pika lõunasöögi. Kahe tunni pärast on selgem.

hotell “See on minu kõige mugavam mustika noppimine” mugistab Paul rajal seistes ning silmade kõrguselt mäeseinalt marju noppides. Täpiks tipus seisab hotell millel nimeks PPP ehk Peal Pool Pilvi. Hotell
kui seebiooper.

jeesus“Aadete arengut takistavad tammid on allakäiva kultuuri tunnused.” Kõige kaunimal kohal, kohal kust vaade oli Eile peadpööritavalt lummav seisab seda kohta tähistav stend ja ülendust tekitav suur puurist millel võimleb “gimnasistka”. Täna seisab sel samal kohal Eilsest Jeesusest mitu korda suurem ja agressiivsem tänapäeva Kristus. Persetäis taldrikuid ja antenne. Vahi seda ja saa ülendatud. poiss marsiltKeerame selja ja näitame keelt ning läheme lohutame hoopis Homset. Nutvat Poissi Marsilt.

vaade 2

Vapustav Vaade

1011 m üle merepinna


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: